Coca-cola školský pohár

V letošním školním roce jsme se opět přihlásili do soutěže Coca-cola školský pohár.  V nultém kvalifikačním kole jsme byli nalosováni do šestičlenné skupiny. Tu jsme odehráli 8. října v Jevišovicích na umělé trávě. Byli jsme rozděleni do dvou skupin. Ve skupině jsme porazili ZŠ Olbramovice 4-0 (branky Krys, Kocanda T. 2, Bořil D.) a ZŠ Prosiměřice 2-0 (Bořil D., Findejs).  Postoupili jsme do finále, kde jsme se o postup utkali se silným protivníkem ZŠ Miroslav. Po vítězství 1-0 (branka Krys) jsme postoupili do dalšího kola.

Celkové pořadí:
1. ZŠ Klášterní
2. ZŠ Miroslav
3. ZŠ Prosiměřice
4. ZŠ Višňové
5. ZŠ Vémyslice
6. ZŠ Olbramovice

Tým ZŠ Klášterní: horní řada zleva Petr Čihal, Jakub Stuchlík, Květoslav Krys, David Bořil, Tomáš Kocanda, Dalibor Findejs, Marek Beneš, Petr Novák; dolní řada zleva Jakub Zimmermann, Daniel Rozmahel, Tomáš Bořil, Jiří Kocanda, Jakub Pelaj, Jakub Štolpa, ležící Erik Smékal

Mgr. Radek Galáš