Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvikový kurs 2. – 7. 1., 9. – 14. 1.
Jsme velmi vděční, že se hned na začátku nového kalendářního roku, navzdory všem komplikacím způsobeným epidemiologickými opatřeními, podařilo pro celkem 90 našich žáků uskutečnit lyžařský výcvikový kurs v Orlických horách. Děkujeme zejména rodičům za velmi vstřícný přístup a pochopení, že se snažíme o co největší bezpečí pro všechny účastníky. Odměnou za spoustu nervů jsou nám ohlasy dětí: „Ti, co neuměli lyžovat, se naučili alespoň základy. Ti, kteří už lyžovat uměli, se naučili něčemu novému. Příroda okolo sjezdovky i chaty byla nádherná. Krásně zasněžené stromy, sluníčko…“ (N. Illková, 7. B) „Bylo super vidět, jak děti, které začínaly ve školce, potom krásně lyžovaly na sjezdovkách.“ (8. A)
Mgr. Lucie Krausová, ZŠ Klášterní

Fotogalerie: Lyžařský výcvik 2022