Akce a soutěžě

Měsíc květen byl bohatý na sportovní akce a soutěže.

Ve 2. kole Coca-cola školského poháru jsme byli vylosováni do skupiny do Brna. Zde jsme se utkali se ZŠ Janouškova a ZŠ Brno, Labská. Po výhrách 2-0 a 7-0 jsme postoupili do dalšího kola.

3. kolo Coca-cola školského poháru jsme odehráli 15. května, tentokrát v Hustopečích. Zde jsme narazili na velmi silné soupeře: ZŠ Jedovnice, ZŠ Hustopeče a ZŠ Vyškov. Sehráli jsme kvalitní utkání za nepříznivého počasí, ale na postup to tentokrát nestačilo. Ve skupině jsme obsadili 3. místo a v turnaji končíme.

Výsledky:
ZŠ Klášterní – ZŠ Jedovnice 2-0 (Čech J., Princ)
ZŠ Klášterní – ZŠ Hustopeče 0-2
ZŠ Klášterní – ZŠ Vyškov 1-3 (Čech J.)

Tým ZŠ Klášterní: Bořil David, Princ Jakub, Čech Vladimír, Čech Jaromír, Stuchlík Jakub, Šimčík Daniel; dolní řada zleva – Zimmermann Jakub, Rozmahel Daniel, Čihal Petr, Kocanda Tomáš, Smékal Erik

Začátkem května jsme se také zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu (soutěž družstev v atletice). I letos jsme byli velice úspěšní. V kategorii mladší žákyně jsme obsadili 3. místo, starší žákyně skončily na 6. místě. Mladší žáci obsadili 3. místo a starší žáci vybojovali 2. místo.

Všem našim sportovcům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.