Sběr papíru 2017

Kdo šel ve dnech 21. a 22. 11. kolem naší školy, nemohl přehlédnout obrovské kontejnery před hlavním vchodem a také davy žáků a jejich rodičů, kteří přiváželi a přinášeli obrovské balíky starého papíru.  Už tradičně škola organizuje tuto akci, která nachází velkou odezvu u rodin našich žáků.  Výtěžek ze sběru je pak rozdělen do třídních fondů a žáci peníze dostávají formou příspěvku např. na vstupné na různé kulturní akce.
Celkem se během dvou dnů nasbíralo přes 26 tun papíru, nejpilnějšími sběrači byli žáci třídy 5.B, druhé místo patří třídě 4.A a třetí místo obsadila třída 5.A.
Velké poděkování patří všem, kdo se zúčastnili - dětem a rodičům, kteří dlouhodobě shromažďovali doma balíky pečlivě vytříděného a svázaného papíru a trpělivě pak čekali na zvážení a předání před budovou školy. Děkujeme učitelkám a učitelům, kteří vše organizovali, a také žákům a žákyním devátých ročníků, kteří velmi pilně pomáhali s vážením, tříděním a zapisováním doneseného papíru.

Fotogalerie: Sběr papíru 2017