Noc na škole 2016

V pátek 17. června jsme se ve čtyři hodiny sešli před budovou naší školy. Čekala nás akce, na kterou jsme se moc těšili, protože jsme měli školu poznat trošku jinak. Nejdříve jsme si v prostorách školní družiny našli místo, kam jsme si uložili své věci a hlavně si připravili místečko na spaní. Potom jsme se rozdělili do družstev a řešili kvízy, rébusy, tajenky a další zajímavé úkoly.
V šest hodin nastal čas na přípravu večeře, kterou jsme si ve skupinkách sami uvařili. Všichni jsme si moc pochutnali. Po krátkém odpočinku, jsme hráli zábavné pohybové hry, u kterých jsme se hodně nasmáli. Přišla desátá hodina a s ní hygiena a příprava na spánek, ale byli jsme plni dojmů, tak jsme si ještě dlouho povídali. Někteří z nás už spali, když se o půlnoci ozvalo zvonění. Čekala nás další hra, jen s baterkou v ruce jsme plnili další úkoly. Škola byla potmě trošku strašidelná, ale všichni jsme to statečně zvládli. Nakonec nás přepadl spánek. Ráno jsme si připravili snídani a čekali, až pro nás přijedou rodiče, i když se nám domů vůbec nechtělo. Noc na škole byla moc prima.

Fotogalerie: Noc na škole 2016