Lyžák 2016

3. 1. 2016 odjeli žáci 7. ročníku ZŠ Klášterní na lyžařský výcvik do Orlických hor. Někteří jeli s přáním naučit se lyžovat a jiní jen zdokonalit svoje schopnosti. Cesta trvala 3,5 hod. Ubytovali jsme se v penzionu Květa, ve kterém jsme měli prožít celý týden. Po obědě jsme se oblékli do lyžařské výbavy a šlapali jsme na svah, kde se uskutečnilo rozřazování do skupin. Starali se o nás páni učitelé Šanca a Dostál, paní učitelka Hrubá a paní zdravotnice Maxerová. Ve středu a v pátek večer jsme si užili i diskotéku. Během výcviku se stalo mnoho veselých příhod, které si budeme pamatovat ještě hodně dlouho. Např. nečekané výlety do lesa, nádherné akrobatické kousky nebo opět nečekaná vystoupení z kotvy. Počasí nám přálo a sněhu přibývalo. Během týdne se všichni naučili lyžovat a užili si spoustu legrace.

V. Miklušková a P. Nováková, 7. B

Fotogalerie: Lyžák 2016