Mc Donald´s Cup 2018

Naše škola se i letos zúčastnila již XXI. ročníku turnaje v malé kopané. Okrskové kolo kategorie A (1.-3. třída) se uskutečnilo ve středu 25.4.2018 na hřišti v Olbramovicích.

1. ZŠ Klášterní
2. ZŠ Ivančická
3. ZŠ Olbramovice

Mladší žáci postoupili do okresního finále ve Znojmě.

Okrskové kolo kategorie B ( 4.-5. třída) se uskutečnilo ve čtvrtek 26.4.2018 na hřišti v Moravském Krumlově.

1. ZŠ Klášterní
2. ZŠ Olbramovice
3. ZŠ Ivančická
4. ZŠ Vémyslice

Starší žáci postoupili do okresního finále ve Znojmě.

Pohár McDonald´s Cup 2018 – okresní finále

Na školách probíhal 21. ročník turnaje v malé kopané žáků 1. – 5. tříd v McDonald´s Cup.
Soutěže se zúčastnilo v kategorii A (1. – 3. třída) 21 družstev ze znojemského okresu, tj. 294 dětí. V kategorii B soutěžilo 24 družstev, tj. 336 žáků. Celkem tedy se zúčastnilo turnaje 630 dětí. Po okrskových kolech, které se uskutečnily v dubnu 2018, postoupila vítězná družstva, do okresního finále postoupilo v kategorii A šest škol a v kategorii B šest škol.
Okresní kolo se uskutečnilo 10. 5. 2018 ve Znojmě na hřišti 1. SC.

Kategorie A:
1. ZŠ Vrbovec
2. ZŠ Moravský Krumlov, Klášterní
3. ZŠ Znojmo, Pražská
4. ZŠ Jevišovice
5. ZŠ Znojmo, Mládeže
6. ZŠ Prosiměřice

Byl vyhodnocen nejlepší střelec Radek Buršík, ZŠ MK Klášterní, nejlepší brankář Jan Kubík, ZŠ Vrbovec.

Kategorie B:
1. ZŠ Mikulovice