Návštěva Olympijského festivalu Brno

Ve středu 21. února měli něktěří žáci z pátých a šestých tříd možnost, společně s dětmi ze ZŠ Ivančická, navštívit Olympijský festival v Brně. Od rána se všichni moc těšili a to ani nevěděli, jaké velké překvapení je tam čeká. Během dopoledne za doprovodu průvodce děti mohly hrát šachy nebo dámu, někdo si poprvé vyzkoušel billiard. Poté už došlo na zimní sporty. Hodinové bruslení na ledové dráze se všem moc líbilo. Na posledním stanovišti si všichni užili hodně legrace, protože si na vlastní kůži mohli vyzkoušet zahrát curling.
Nakonec přišlo to velké překvapení. Na festival přijela medailistka Eva Samková. Všichni ji nadšeně vítali a samozřejmě chtěli autogram. Eva Samková se i se zájemci ochotně vyfotila. Byl to velký zažitek a krásné ukončení naší návštěvy festivalu. Kromě vzpomínek si děti za odměnu odvezly diplom a medaile.
Děkujeme panu starostovi Tomáši Třetinovi za zprostředkování tohoto zážitku.

Kateřina Jeřábková

Fotogalerie: Návštěva Olympijského festivalu Brno