Halloweenská noc na škole 2017

Dne 3.11.byla Halloweenská noc  ve škole. Sraz 6.A a 9.B byl v 18:00 hodin před školou. Každý ze 6.A si s sebou vzal pití a nějaké sladkosti. V 7 hodin večer bylo na programu vyřezávání dýní. Moc se povedly, proto jsou vystaveny před školou. Po vyřezávání následovala stezka odvahy, kterou pro nás nachystala 9.B. Šlo se do zámeckého parku. Holky se trochu bály, ale pro kluky moc strašidelná stezka nebyla. Pak byl návrat do školy, kde už na nás čekala pizza. Každý dostal tu, kterou si objednal a všem moc chutnala. Po jídle jsme se dívali na hororovou komedii Scary Movie 3 a po ní už se šlo spát. V 0:00 se začali všichni smát, přišla 9.B a pomalovala 6.A. Všichni se tomu smáli a tak jsme byli vzhůru až do 2:30 hod. Pak už se opravdu spalo a to do té doby, než byla snídaně. Ta byla v 7:45 hodin. Dostali jsme rohlík s máslem a marmeládou a čaj. Po snídani se uklidilo ve třídě a zavolali jsme rodičům, aby si pro nás přijeli. Obě třídy si Halloweenskou noc na škole moc užili.

Pavel Jelínek, 6.A

Fotogalerie: Halloweenská noc na škole 2017