Vodácký výlet

Ve středu 24. 5. z Moravského Krumlova odjel na historicky první vodácký výlet autobus plný žáků 8. a 9. tříd se třemi učiteli: Mgr. Radek Galáš, Mgr. Libor Dostál a Mgr. Lucie Havlišová. Kolem oběda jsme dorazili do kempu Viking. Po obědě jsme vyrazili do Českého Krumlova, kde někteří navštívili zrcadlové bludiště, někteří zašli na zmrzlinu a všichni jsme obhlíželi řeku, kterou jsme měli sjíždět na raftech. Večer jsme opékali špekáčky za zvuků kytary pana učitele. Další den následoval sjezd 25kilometrového úseku Vltavy z Vyššího Brodu do našeho kempu. V pátek jsme nakonec sjeli další část řeky z kempu do Českého Krumlova. Po cestě jsme překonali asi deset jezů, bez převržených raftů a s plným počtem žáků. Počasí bylo lepší, než jsme očekávali, proběhly i nemilosrdné vodní bitvy, kterým se snad nikdo nevyhnul. Výlet jsme si užili, něco nového jsme se naučili a získali zážitky na celý život.

Žákyně 8. ročníku