Předškolák

Ve spolupráci s MŠ Palackého připravujeme pro předškoláčky ukázkové hodiny pod vedením p. uč. Mgr. Jitky Švédové. Budou se konat po čtyři březnové čtvrtky, a to 1. 3., 8. 3., 15. 3. a 22. 3., vždy třetí vyučovací hodinu, tedy 9.50 – 10.35.

Cílem hodin je seznámení se školním prostředím (prostor třídy, tělocvičny, jídelny, družiny) a školními činnostmi. Děti poznají různé metody výuky s využitím interaktivní tabule a dalších pomůcek, samozřejmě hravou, zábavnou formou.

U zápisu do 1. roč., který se uskuteční v pátek 6. 4. 2018, budou děti pozvány na závěrečnou odpolední schůzku s tématem Těšíme se do školy, plánovanou na konec dubna.

Máte-li zájem se se svým předškoláčkem některé z ukázkových hodin zúčastnit, nahlaste se prosím z kapacitních důvodů předem na telefonním čísle školy 515 32 22 54.

Jste srdečně zváni.