Anglie + Paříž 2020

Vážení rodiče,

naše škola pořádá ve spolupráci se Student Agency poznávací zájezd do Londýna, Brightonu a Paříže.

Termín: květen 2020 - bude upřesněn později

Program: Londýn, Brighton, Paříž

V ceně:

ubytování:Anglie - hostitelská rodina 2- 4 studenti v jedné rodině, Paříž - hotel F1, celkový počet nocí: 3

strava: rodina - plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře), hotel (snídaně)
pojištění účastníků hromadného zájezdu (léčebné výlohy, pojištění na storno, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel) doprava žlutým autobusem RegioJet Fun&Relax, včetně Eurotunelu nebo trajektu (obě cesty stejně - rozhodnutí v kompetenci SA). Autobus doprovází skupinu během celého pobytu.
průvodce, který doprovází skupinu a je k dispozici 24 hodin denně na mobilním telefon
občerstvení na zpáteční cestě

V ceně není zahrnuto:
vstupy - dle vybraného programu a věku studentů
kapesné
kombinace přepravy: trajekt na cestě tam a Eurotunel na cestě zpět

Přibližná cena: 7 500,- (nutno zaplatit zálohu 3000,- do 13.10.2019)

K ceně je nutno připočítat ceny za vstupné + kapesné

Detailní program i s cenami za vstupy bude uveřejněn na webových stránkách naší školy.


Návrh programu pro 6denní poznávací pobyt v Londýně a v Paříži  (2 noci v Londýně + 1 noc ve Francii):
1. den: Odjezd z České/Slovenské republiky z vámi určeného místa.
2. den: Ráno přejezd do Velké Británie, návštěva Greenwiche - procházka parkem ke Královské observatoři a Nultému poledníku, odjezd metrem (10 a 20 GBP) do londýnského City - krátká zastávka u Tower Bridge a Tower of London, poté přejezd muzeím v South Kensington - návštěva jenoho z muzeí zdarma (Natural History Museum nebo Science Museum. Poté procházka Hyde Parkem a možnost nákupů na Oxford Street. Večer příjezd na místo setkání s hostitelskými rodinami, večeře v rodinách.
3. den: Snídaně v rodině, celodenní výlet do Brightonu - procházka městem, návštěva Royal Pavilonu (8,30 a 12,80 GBP) nebo Sea Life Centre (9 GBP), stará čtvrť The Lanes, zábavní molo. Odpoledne výlet na Seven Sisters - známé “bílé křídové útesy”, procházka kolem moře, večer návrat do rodin, večeře.
4. den: Snídaně v rodině, odjezd do centra Londýna - projížďka na vyhlídkovém kole London Eye (v případě pořízení lístků předem cena zhruba 15 GBP), Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square s možností návštěvy National Gallery (zdarma), Leicester Square, Picadilly Circus. Odpoledne odjezd z Londýna do přístavu, večer ubytování v hotelu F1.
5. den: Snídaně v hotelu, dopoledne příjezd do Paříže, cesta kolem Vítězného oblouku, celodenní pěší prohlídka Paříže, výstup na Eiffelovu věž (9,50 EUR), návštěva Musee d`Orsay (do 25 let zdarma - pro členy EU) nebo prohlídka Louvru (do 25 let zdarma - pro členy EU), dle času Rue de Rivoli - obchodní třída, St. Chapelle, Justiční Palác, Notre Dame, Latinská čtvrť. Večer odjezd zpět do republiky.
6. den: Příjezd do České/Slovenské republiky na stejné místo jako při odjezdu.

JAZYKOVÉ VERZE

cz  en  de

VYHLEDÁVÁNÍ

AKTUALITY